Riepu meklētājs Dealer Finder

Jaunumi

Paplašinātā riepu garantija

2018. gada 12. septembris

 

6 mēnešu aizsardzība pret mehāniskiem bojājumiem.

  • Ja riepa tiek bojāta (saduršana, saplēšana vai deformācija) to ekspluatācijas laikā ārēju apstākļu iedarbības rezultātā, un bojājums nav saistīts ar ražošanas brāķi, riepa bez maksas tiek aizvietota pret jaunu analoģisku riepu.
  • Ja maiņa nav iespējama, lietotājam tiek kompensēta riepas pirkšanas cena.
  • Ja riepu iespējams saremontēt, nezaudējot tas ekspluatācijas īpašības, tad šāds bojājums ir uzskatāms par lietotāja pašrisku, kas nozīme, ka remonts netiek apmaksāts Paplašinātās riepu garantijas ietvaros.

15 dienu apmierinātības garantija.

  • Ja lietotājs konstatē, ka riepas neatbilst viņa prasībām (nav komfortablas, nav pietiekami labi vadāmas, vai arī tām nepiemīt kādas citas svarīgas īpašības), viņam ir tiesības tās (4 riepu komplektu) apmainīt pret līdzvērtīgas specifikācijas riepām, uz kurām attiecas Paplašinātās riepu garantijas programma.

2 gadu aizsardzība pret ražošanas defektiem.

  • Gadījumā, ja tiek konstatēts ražotāja brāķis, riepas tiek mainītas, vai arī tiek izmaksāta kompensācija. Uz ražošanas brāķa garantiju attiecas visi vispārpieņemtās garantijas nosacījumi.

 

Programmā iespējams pieteikt visas Toyo vieglo automašīnu, apvidus auto un komerctransporta riepas – visus to veidus un izmērus.

Paplašinātā riepu garantija ir spēkā tikai tad, ja 48 stundu laikā kopš pirkuma brīža tiek sekmīgi veikta riepu reģistrācija šai programmai. Anketai jābūt aizpildītai pilnībā, norādot, pirkuma datumu, čeka numuru, pārdevēja nosaukumu, riepu nosaukumu un riepu kodus (DOT numurus), automašīnas marku, modeli un valsts reģistrācijas numuru.

Ne visi izplatītāji piedāvā Paplašināto garantiju. Par Paplašinātās garantijas pieejamību vaicājiet pārdevējiem tirdzniecības vietās.

Paplašinātā riepu garantija ir spēkā, ja pircējs ir saglabājis un var iesniegt pārdevējam pirkuma dokumentu. Pirkuma dokumentam (kases čeks, pavadzīme) jābūt pilnībā un pareizi aizpildītam.

Vairāk: riepu-garantija.lv/

 

Latest News