Riepu meklētājs Dealer Finder

Testēšanas centri

Toyo Tires īsteno vienu no agresīvākajām un aptverošākajām testēšanas programmām nozarē. Tā palīdz mums izstrādāt un izplatīt nemainīgi augstas kvalitātes produktus, tostarp garantējot teicamu drošību un veiktspēju. Papildus tālāk minētajiem testēšanas poligoniem un tehniskajam centram Japānā, plaša testēšana reālā vidē tiek īstenota ikvienā no mūsu tirgiem visā pasaulē. Bet testēšana neaprobežojas tikai ar šajā lapā minētajām vietām.

Mēs uzņēmumā Toyo Tires uzskatām, ka inovācija rodas, pateicoties konkurencei. Tāpēc aktīvi iesaistāmies dažādu veidu autosportā visā pasaulē. Tas aptver visu, sākot no SPEED World Challenge GT un Touring Car sērijas sacensībām, kas notiek slavenās ASV autosacīkšu trasēs, un beidzot ar Dakāras ralliju, kas notiek vienā no skarbākajiem apvidiem pasaulē. Šī iesaistīšanās palīdz mūsu inženieriem izstrādāt un testēt prototipu materiālus, uzbūves un veiktspējas koncepcijas.

Mūsu testēšanas iestādes

  • Toyo Tires testēšanas poligons — Mijadzaki, Japāna
    Toyo Tires testēšanas poligonā Mijadzaki, Japānā tiek veikta pasažieru, vieglo kravas automobiļu un autobusu riepu veiktspējas, izturības un trokšņa testēšana pie liela ātruma. Šis poligons ietver arī testēšanas trasi, lai pārraudzītu un analizētu Toyo Tires izstrādājumu stūrēšanas stabilitātes īpašības.
  • Toyo Tires testēšanas poligons — Saroma, Japāna
    Ziemas sezonas un vissezonas riepas tiek izvērtētas Toyo Tires testēšanas poligonā Saromā, Japānā. Šajā poligonā Toyo Tires inženieri precīzi izmēra tādas veiktspējas īpašības kā vilce, bremzēšana un vadāmība reālos, izaicinošos ziemas apstākļos.
  • Toyo Tires tehniskais centrs — Itami, Japāna
    Toyo Tires tehniskais centrs Itami, Japānā ir viens no progresīvākajiem riepu izstrādes centriem pasaulē. Tas ir aprīkots ar modernām projektēšanas, izstrādes un testēšanas iekārtām, ieskaitot Flat-Trac II riepu testēšanas iekārtu un uz superdatoru balstīto simulācijas sistēmu, kuras uzdevums ir produktu izstrāde, izmantojot T-Mode tehnoloģiju.