Meklēt
Riepu meklētājs Dealer Finder

Jaunumi

Proxes Comfort “Auto Bild” testā saņem atzīmi LABI

2025. gada 5. marts

Riepas Proxes Comfort 2025. gada žurnāla Auto Bild vasaras riepu testā saņēma vērtējumu “Gut” (labi) izmēru kategorijā 225/40 R18 92W. Riepas Proxes Comfort, kas tika iekļautas fināla etapā no 52 pārējām “dalībniecēm”, jau atkal ir šī autožurnāla ieteiktais pirkums. Žurnāls Auto Bild ir atzinīgi novērtējis riepu noturību pret akvaplanēšanu un īsu bremzēšanas ceļu, vienlaikus atzīmējot, ka riepas ir ārkārtīgi labs ieguldījums.

Visaptveroša rezultāta panākšanai Auto Bild rīko testu, kas ir lielākais Eiropā – tajā piedalās 52 zīmoli. Riepām ir jāiztur iepriekšēja kvalifikācijas pārbaude uz bremzēšanu, pēc kuras pilnam testam tiek atlasīti 20 labākie produkti. Lai arī riepas Proxes Comfort ir pirmām kārtām paredzētas stabilitātes un komforta nodrošināšanai, braucot lielā ātrumā, tām bija jāsacenšas galvenokārt ar sporta riepām. Tas riepām Proxes Comfort netraucēja izturēt iepriekšējo kvalifikācijas pārbaudi, pēc kuras Proxes Comfort kļuva par vienu no zīmoliem otrā, t. i. pilnā, testa etapā, beigu beigās saņemot ieteicamo riepu vērtējumu labas. Gandrīz visas riepas, kas nonāca otrajā etapā, bija sporta riepas ar augstāku ātruma indeksu – Y. Proxes Comfort spēja noturēt pozīcijas šajā konkurencē un demonstrēt riepu ievērojamās daudzpusīgās iespējas.

Proxes Comfort veiktspēja pārsteidz vēl jo vairāk, zinot, ka riepu produktam jau ir četri gadi – tas tika izlaists 2020. gada pandēmijas laikā. Pēc šiem četriem gadiem riepas joprojām ir tik labas, ka var konkurēt ar pašlaik jaunākiem un sportiskākiem piedāvājumiem no citiem zīmoliem. Riepas jau sen gūst panākumus – vērtējumu labi no Vācijas automobilistu kluba ADAC kopš 2022. gada riepu testa. ADAC veica kopīgu testu ar Austrijas (ÖAMTC) un Šveices (TCS) motoklubiem, kuri abi piešķīra Proxes Comfort vērtējumu Ļoti ieteicamas. Tajā pašā gadā arī autožurnāls Auto Bild piešķīra riepām atzīmi labas vasaras riepu testa izmēru kategorijā 215/55 R17, kurā pārbaudīja 50 zīmolu riepas. Vēl joprojām tajā pašā gadā – saistīts izdevums Auto Bild Allrad testēja 10 zīmolu riepas 235/55 R18 izmēra kategorijā, piešķirot Proxes Comfort rekomendācijas atzīmi labas. Tam sekojošajā gadā Proxes Comfort turpināja saņemt atzinību testos, kļūstot par otrās vietas ieguvēju 2023. gada testā, ko rīkoja žurnāls Auto Express – Lielbritānijā lielākais un pārdotākais žurnāls, ko lasa miljoniem autobraucēju ik mēnesi. Tajā gadā vērtējumu labi riepām Proxes Comfort piešķīra Auto Bild AllRad žurnāla 12 SUV riepu testā, izmēru kategorijā 225/55 R17.

Gadu vēlāk Proxes Comfort saņēma riepu vērtējumu atzītas 2024. gada Auto Express produktu apbalvošanā. Arī 2024. gada žurnāla Auto Bild 55 zīmolu vasaras riepu visaptverošajā testā riepas Proxes Comfort nopelna kārtējo atzīmi labi par savu modeli 205/55 R16.

Tagad, 2025. gadā, jau atkal Auto Bild piešķir riepai atzīmi labi, tādējādi parādot, ka Proxes Comfort īpašības ir gan izcilas (arī salīdzinājumā ar sportiskākiem modeļiem), gan arī ilgizturīgas.

Proxes Comfort ir Toyo Tires augstas izturības riepas, kas paredzētas komforta nodrošināšanai un lieliski tiek galā ar lieliem ātrumiem un lauku ceļiem, kamēr braucēji bauda stabilu, paredzamu vadāmību un laidenu, klusu braukšanu. Plašāku informāciju meklējiet mūsu tīmekļa vietnē: https://toyotires.eu

 

 

Jaunākās ziņas