Riepu meklētājs Dealer Finder

Lielāka riepu izmēra izvēle

Entuziastu vidū lielāka riepu izmēra izvēle ir viena no visaktuālākajām tendencēm. Izvēloties riteņus ar lielāku diametru, kam nepieciešamas platākas riepas ar mazāku malu attiecību, pieaug jūsu automobiļa vadāmības iespējas.


Plus Size

Plus nulle
Palieliniet riepas profila platumu un samaziniet malu attiecību, vienlaicīgi saglabājot riteņa diametru. Šī nomaināmā riepa palielina kontaktlaukumu un pazemina protektora profilu labākai vilcei un ātrākai reakcijai.Plus viens

This sizing mounts tires with an increased section width and a lower aspect ratio on wheels of a wider diameter. A Plus One fitment for a car with 13-inch original equipment wheels would use 14-inch wheels.
 

Parasti Plus One izmērs ievieš šādas izmaiņas:
Palielina profila platumu par 10 mm; 
Samazina malu attiecību par 10 punktiem; 
Palielina diska diametru par 1 collu. Plus divi

Palielinot riteņu platumu, kad izvēlaties lielākas riepas, tiek uzlabota arī riepu stabilitāte un pagriešanās un manevrējamības iespējas. Izvēloties Plus Two opciju, automobilim ar oriģinālajā aprīkojumā iekļautiem 13 collu riteņiem tiktu uzstādīti 15 collu riteņi. 
 
Parasti Plus Two izmērs ievieš šādas izmaiņas:
Palielina profila platumu par 20 mm; 
Samazina malu attiecību par 20 punktiem; 
Palielina diska diametru par 2 collām.
 
Dīleri var sniegt jums papildu informāciju par lielāka izmēra riepu izvēli ar bremžu pretbloķēšanas sistēmu (ABS) aprīkotiem automobiļiem.