Riepu meklētājs Dealer Finder

Pārbaudes ieteikumi

Tires Inspection Tips

Nevienmērīgs nodilums

Vismaz vienreiz mēnesī tuvu aplūkojiet riepas, lai noteiktu nevienāda nodiluma pazīmes. Nevienādu nodilumu var izraisīt nepareizs spiediens riepās, nepareiza uzstādīšana, neatbilstošs līdzsvars vai nevērība pret piekari. Ja šie faktori netiek novērsti, radīsies turpmāki riepu bojājumi. Ja konstatējat nevienādu nodilumu, nogādājiet savu automašīnu pie tuvākā Toyo dīlera. Daudzos gadījumos dīleris varēs novērst problēmu, lai jūs varētu turpināt izmantot riepas.
 
Pārmērīgs nodilums
 
Kad protektors ir nodilis līdz vienai sešpadsmitajai daļai no collas, riepa ir nolietota un pienācis laiks to nomainīt. Kad būs sasniegta šāda nodiluma pakāpe, uz riepas parādīsies iebūvētie protektora nodiluma indikatori jeb nodiluma joslas, kas izskatās kā šauras gludas gumijas strēmeles uz protektora.
 
Aplūkojiet riepas, lai pārliecinātos, ka protektorā vai sānu sienā nav iestrēguši akmeņi, stikla gabaliņi, metāla elementi vai citi svešķermeņi. Tie var iekļūt dziļāk riepā un izraisīt gaisa zudumu. Ja kādai no riepām regulāri nepieciešams papildu gaiss, lūdziet jūsu Toyo dīlerim pārbaudīt un konstatēt, kāpēc radusies noplūde. Problēmas cēlonis var būt riepas, riteņa vai ventiļa bojājumi.